Burun Estetiğinde 25 Yılı Aşkın Tecrübe

Shape1
Shape2

Burun Estetiği cerrahisi olarak, yüksek hasta memnuniyeti oranıyla başarılı çalışmalara imza atan Cenk TEKER muayenehanesinde hastalarıyla buluşmaya devam etmektedir.

Mesleki deneyimin, güncel metodlar ve yeni jenerasyon ameliyat teknikleri ile uygulayan Op. Dr. Cenk Teker, Türkiye’de burun estetiğinin önemli isimlerinden biridir. 

Türkiye’nin başarılı burun estetiği doktorları arasında yer alan Cenk Teker’in rinoplasti ameliyatlarında temel prensibi, kişiye özel burun estetiği anlayışıdır. 

Çeyrek asıra yaklaşan meslek hayatı boyunca sayısız burun ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Cenk Teker, zengin vaka çeşitliliği görmüş bir hekim olması nedeniyle revizyon rinoplasti ve kombine rinoplasti gibi özel branşlardaki başarıları ile öne çıkar. 

Rinoplasti söz konusu olduğunda doktorun deneyimi, estetik bakış açısı, etik değerleri ve rinoplasti felsefesi, burun ameliyatlarında başarıyı ve hasta memnuniyetini belirleyen en büyük etkenlerin başında gelir. 

Uzun yıllardır çok sayıda burun ameliyatı yapmış, farklı sorunlarla karşılaşmış ve bu sorunları en iyi şekilde  çözebilmiş tecrübeli bir hekim, vaka bazında deneyimli olmasının yanı sıra yüksek el becerisi ve teknik hakimiyet sahibi olduğundan, hastanın kendini güvende hissetmesini kolayca sağlar ve süreci en iyi şekilde yönetir. 

Memnuniyet Videolarımız